Tu rozpocznie się Twoja przygoda życia...

Pokemon-Dimensions

Ogłoszenie

Witam, forum dopiero wystartowało, zapraszam do gry dla pierwszej 10 graczy pokemon do wyboru z danego regionu! Pozdrawiam Zeek

#1 2011-09-19 20:41:56

Domilos

Sędzia Walk

Zarejestrowany: 2011-09-19
Posty: 10
Punktów :   

Trening Domilosa

Z pokebola wypuściłem Chimchara. Pogłaskałem ją po głowię i powiedziałem:
-Hej mała! Mam na imię Domilos i jestem twoim nowym trenerem. A ty zapewne jesteś Chimchar?
Pokemon na początku przestraszył mnie ale po chwili uśmiechnął się i przytaknął.
-Dzisiaj bardziej się poznamy i spróbujemy nauczyć Cię nowego ruchu.
Rozłożyłem koc i koszyk z jedzenie. Jedliśmy i bawiliśmy się. Trwało to około dwudziestu minut. Chimchar i ja już czuliśmy między nami jakąś więź.
-Dobrze. To teraz spróbujmy nauczyć Cię nowego ataku! Nazywa się Żar. Jest bardzo przydatny.
Pokazałem mojemu pokemonowi jak wygląda w dexie i od razu zaczęliśmy.
-Chimchar podstawa to skupienie się. Pamiętaj o tym. Weź głęboki wdech i spróbuj nagromadzić jak najwięcej ognia w płucach. Następnie wyrzuć ten ogień z płuc przez twoją buzie. To tak samo jak miotacz płomieni tylko, że wypuszczony ogień musi być w kształcie grudek.
Kilka razy mu nie wychodziło a potem z jego buzi wychodziły małe ognie. Niestety to za mało. Poprosiłem go żeby jeszcze trenował. W końcu, po godzinie próbach udało mu się. Trenował to 3h
Pogłaskałem Chimchara po głowie i dałem mu pofinkę. Na koniec powiedziałem:
- Bardzo dobrze ci poszło jak na twój pierwszy trening!
i schowałem chimchara do pokebolla.

Offline

 

#2 2011-09-20 10:08:37

Domilos

Sędzia Walk

Zarejestrowany: 2011-09-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Trening Domilosa

Od razu wypuściłem Chimchara z balla.
-Dzisiaj dopracujemy żar. Pamiętasz co mówiłem wczoraj? Najważniejsze to skupienie. Weź głęboki wdech i spróbuj nagromadzić jak najwięcej ognia w płucach. Następnie wyrzuć ten ogień z płuc przez twoją buzie w kształcie grudek. Dzisiaj dodatkowo myśl o ogniu, żeby nagromadzić jeszcze więcej mocy.
Chimchar uważnie słuchał. Podszedłem do pobliskiego głazu i powiedziałem:
-Spróbuj użyć żaru na tym głazie.
Chimchar był bardzo skupiony. Po raz pierwszy udało mu się użyć żaru.
-Brawo! Udało ci się. Poćwicz jeszcze trochę na pobliskich skałach.
Z każdym atakiem wychodziło mu coraz lepiej. Po 3 godzinach skończyliśmy naukę żaru
-Świetnie! Zostało nam jeszcze trochę czasu, więc chcesz się pobawić?
Chimchar od razu zaczął się bawić. Po zabawie dałem mu puffinkę i powrócił do pokeballa.

Offline

 

#3 2011-09-26 19:01:23

Mono

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-19
Posty: 72
Punktów :   

Re: Trening Domilosa

Podsumowanie:
-Chimchar nauczona ŻARU:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skierniewicka-melina.pun.pl www.zaxirpbf.pun.pl www.blekitniforum.pun.pl www.headshotzhunters.pun.pl www.odk1.pun.pl